Top

Kent Yapı Vidanjor

Ankara Klozet Açma

Ankara Klozet Açma

Ankara klozet açma konusunda uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımız ile 7 gün 24 saat Ankara genelinde hizmet veriyoruz. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı rögar çıkarımları gibi problemlerinizi kırmadan çözüme ulaştırıyoruz. Ankara klozet açma Ankara geneli ili ve ilçelerinde gezici servis araçlarımızla günün her saati hizmet veriyoruz. Kent yapı vidanjör öncelikle klozet tıkanmalarına ve başka tıkanıklıklar konusunda kaliteli hizmet sunar.

Klozet tıkanmasına sebep olan genellikle tuvalete atılan tuvalet kâğıdı ıslak mendil banyo giderlerinin tuvaletle aynı gidere bağlı olmasından dolayı yaşanan bir problemdir. Banyo giderlerinden kıl tüy gibi maddelerin gider hattına dolmasından dolayı zaman içinde oluşan tortu asit tabakaları ile beraber borunun iç kısmında daralma yapar ve daralma sonrası en ufak tuvalet kâğıdı ıslak mendil ve benzeri maddelerin giderek kaçmış olması sonucu gider borusu tıkanır. Bunun sonucunda tıkanan boru geri taşma yapar.

Klozet Tıkanıklığı ve Tuvalet Tıkanıklığı

Ankara klozet açma  özelinde tuvalet tıkanıklığı durumunda içine kimyasal atmak pek çözüm getirecek bir yöntem değildir. Hatta bu işlem zararlıdır boruyu delip başınıza daha da büyük hasarlara yol açabilir. Klozetler genellikle hatalı kullanım veya düzensiz yapılan temizlik sebebiyle tıkanma durumu gelişir. En sık karşılaşılmış olan klozet tıkanma sebepleri lüzumundan fazla kullanılmış olan tuvalet kâğıdı atılması, çocuk bezi ya da ped ve temizlik kovasından fark edilmeden düşen bezlerdir. Ayrıca kıl birikintileri çocuk ve evcil hayvanların oyuncakları klozeti zamansız bir şekilde tıkanmasına sebep olur.

Robot İle Tıkanmış Klozet Açma Yöntemleri

Klozet tıkanıklıkları gibi sorunlar yaşadığınızda deneyimli bir firma ile çalışırsanız kırmadan klozet tıkanıklığının açılmasına sağlamış olursunuz. Klozet tıkanıklığı olması durumunda pis kokuların etrafa yayılması atıkların taşma gibi sorunları ve başka istenmeyen durumlar gerçekleşebilir. Kent Yapı vidanjör firması olarak etrafı kırmadan robotla klozet açma yöntemi sayesinde tıkanmış klozeti hızlı bir şekilde açmaktayız. Ankara klozet açma alanında uzman ekiplerimiz hem tıkanıklığının olduğu yeri tespit ederken hem de tıkanıklığı açma işleminde cihaz kullanır. Cihaz kullanımı olmasından dolayı evinizde sonradan tadilat yapılmasına gerek kalmaz.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon