Top

Kent Yapı Vidanjor

Kombine Vidanjör Nedir

Kombine Vidanjör Nedir

Kombine vidanjör nedir ve ne amaçla kullanıldığını çoğu kişi bilmez. Kombine vidanjör vakumlama yapan ya da su ile ilgili durumlarda ortaya çıkan tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldıran araca verilen addır. Kombine vidanjörler ile apartmanlarda binalarda ya da iş yerlerinde tıkanma durumu olan kanalizasyon veya borular kolayca açılabilir. Borulara ya da kanalizasyonlara atılmış olan kaba cisimler su giderini engeller. Su giderini engellediği için zaman geçtikçe su birikmeye başlar. Bu gibi sorunlar oluştuğunda kombine vidanjör hemen devreye girer.

Ayrıca kombine vidanjör nedir denildiğinde sadece tıkanıklıkların açılması akıllara gelmemelidir. Kombine vidanjör ile çökme alanlarındaki hatlarda kolayca temizlenebilir. Ayrıca kombine vidanjörlerin basınçlı suları ile temizlik işleri de hızlı ve iyi olacaktır. Sizler de evlerinizde ya da işyerlerinizde tıkanıklıklarınız varsa Kent Yapı Vidanjör ile bu alanlarınızı açtırabilirsiniz.

Kombine Vidanjör Kullanım Alanları Nerelerdir?

Borularda ya da kanalizasyonlarda ortaya çıkan sorunlardan nasıl açılacağını çoğu kişi bilmeyebilir. Bu gibi durumlarda ise ortaya çıkan en büyük çözüm kombine vidanjördür. Kombine vidanjör nedir, nasıl kullanılır kullanım alanları nerelerdir gibi pek çok soru herkesin aklını karıştırabilir. Kombine vidanjör kısacası tıkanıkları açmadı birebir olan araçtır. Kombine vidanjörün kullanım alanları da oldukça geniştir. Kombine vidanjör tuvalet tıkanıklıklarını logar ya da kanalizasyon tıkanıklıklarında benzinliklerin tank temizliklerinde kanal temizliklerinde ya da tehlikeli atık sıvıların çekilmesinde kullanılan araç türüdür.

Kombine Vidanjör Fiyatları Nasıldır?

Kombine vidanjör kullanım alanlarına göre fiyatlarında da değişiklikler meydana gelebilir.  Kombine vidanjörlerin fiyatlarında saatlik olarak hesaplanma yapılır. İlk başta kombine vidanjörün çekim hizmet ücreti makuldür. Kanal ya da boru hatları temizlenecekse fiyat değişkenlik gösterir. Ama sıvı çekme ya da kanal çekme işlemleri yapılacaksa kombine vidanjörün saatlik ücreti de bir noktadan başlayıp artış gösterecektir. Şunu da belirtmek gerekir ki kombine vidanjörün yanında ek ekipmanlar kullanılması durumunda bu ekipmanların saatlik ücreti de yine ayrı olarak hesaplanıp toplam bir fiyat ortaya çıkartılacaktır. Sizler de Kent Yapı Vidanjör ile tıkanmış alanlarınızı ya da temizlik işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon