Top

Kent Yapı Vidanjor

Kanal Açma Fiyatları

Kanal Açma Fiyatları

Kanallarda meydana gelen tıkanıklıkları ve su birikintilerine vidanjör adı verilen bir araç açar. Vidanjörler sıvı veya çamur atıklarını bir pompa yardımı ile kendi tanker sistemine gönderir. Böylece tıkanıklık olan ya da kanal açılması gereken yerlerin sıvı çekilimi ile beraber açılma amacı da sağlanmış olur. Vidanjörlerin önceki zamanlarda kullanım alanları daha kısıtlıdır. Fakat günümüz itibari ile vidanjörler çoğu alanda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Vidanjörler farklı çamur atıklarını şebeke sistemlerinde oluşan tıkanıklıkları ve sondaj sonrasındaki su birikintilerini vakumlamaya yarayan pratik bir araçtır.

Ayrıca kanalizasyon olmayan yerlerde katı atıklarını da kolay bir şekilde temizler. Vidanjörler temizlemiş olduğu alanlara su gönderimi yapar. Sahip olduğu yüksek basınç ile temiz su gönderimi de kolay olacaktır. Sizler de Kent Yapı vidanjör ile tıkanıklık olan yerlerinize hemen çözüm bulabilirsiniz. Ve kanal açma fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vidanjör Türleri Nelerdir?

Vidanjörlerin kullanılacak alanlarına ve yerlerine göre farklı çeşitleri mevcuttur. Bunlardan ilki teleskobik emiş boğumlu vidanjördür. Teleskopik emiş boğumlu vidanjörler çukurlarda ya da kanallarda birikmiş olan katı atıkları boğumları aracılığı ile temizler. Ayrıca yüksek bir basınca sahip olduğu için vidanjörler tıkanıklık olan yerin atıklarını kendi tankerine hızlı bir şekilde transferini gerçekleştirebilir.

Kanal açma fiyatları  özelinde sonrasında ise bu alanlara yüksek basınç ile su pompalanma işlemi yapılır. Bir diğer vidanjör türü de kaset boğumlu vidanjördür. Kaset boğumlu vidanjör genellikle kanalizasyonlarda ya da logar tıkanıklıklarında kullanılır. Kaset boğumlu vidanjörlerin kanal açma boruları ile bu alanlardaki tıkanıklıklar hızlıca temizlenir. Yine temizlenen bu alanlara temiz su gönderimi de yapılır. Sizler de kanal açma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kent Yapı vidanjör ile irtibata geçebilirsiniz.

Vidanjör İle Kanal Açma Fiyatları Nasıldır?

Kanal açma fiyatları onun büyüklüğüne ve kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterebilir. Vidanjörler ile kanal açma fiyatları genelde saatlik olarak hesaplanır. Bir vidanjör seslenecekse minimum saatlik fiyatı belirli bir fiyattan başlayıp artış gösterebilir. Ayrıca vidanjörün yanında farklı ekipmanlar da kullanılacaksa bunlar da vidanjör ile kanal açma fiyatlarında artışlara sebebiyet verebilir.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon