Top

Kent Yapı Vidanjor

Hakkımızda

Kent Yapı Vidanjör olarak kanal açma hizmetleri başta olmak üzere tüm klozet tıkanıklıklarını uzman ekibimiz ile hızlıca çözmekteyiz. Başta küçük tıkanıklıklar olmak üzere yaşanan her türlü tıkanıklığı hızlıca çözüme kavuşturmaktayız. Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde kaliteden asla ödün vermeden ve mağduriyeti en aza indirerek çalışmalar yapmaktayız. 

Firmamız bünyesinde hizmet veren ustalarımız uzun süreli çalışanımız olup  tamamen profesyonel çalışanlardır. Yılların deneyimi ile çalışmalarını sürdüren firmamız tuvalet tıkanıklığı ve gider tıkanıklığı sırasında ortalığı kirletmeden ve kırılma olmadan sizlere en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Özellikle kanalizasyon tıkanıklığı gibi büyük sorunlarda hızlı şekilde çalışmalar yaparak mağduriyeti en aza indirerek çalışmalar yapmaktadır. 

Firmamızın Başlıca Hizmetleri Nelerdir? 

Kent Yapı vidanjör olarak tuvalet ve gider tıkanıklığı başta olmak üzere tüm tıkanıklık durumlarını hızlıca çözmekte uzmandır. Lavabo tıkanıklığı, gider tıkanıklığı ve kanalizasyon tıkanıklıkları ile pek çok hizmeti bünyesinde barındırır. Firmamız klasik olarak bilinen tesisatçılık anlayışını tamamen ortadan kaldıran bir çalışma prensibine sahiptir. Çalışma ekipleri tamamen profesyonel olup kullandığımız cihazlar son teknolojidir. 

Kent Yapı Vidanjör firması olarak bünyemizde bulundurduğumuz cihazların belli zaman dilimlerinde kontrollerini sağlayıp yaşanan sorunu en hızlı şekilde çözmek amaçlı çalışmalar sürdürmekteyiz. Çözüm odaklı çalışmayı benimseyerek hareket edip yaşanan mağduriyet durumunu en aza indirmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçtikten kısa süre içinde sorunlu bölgeye ulaşarak sorunu çözüme kavuşturmaktayız. 

Kent Yapı Vidanjör İletişim

Firmamız bünyesinde bulunan tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı ve gider tıkanıklığı gibi hizmetleri uzman ekibimiz ile en kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde hızlı ve güvenli çalışmalar sürdürerek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışırız. Tıkanıklık açma sürecini en hızlı şekilde yapmak için tamamen son teknoloji cihazlar ile çalışmaya özen gösteririz. 

Kent Yapı Vidanjör olarak firmamız ile iletişime geçtikten kısa süre sonra en hızlı şekilde çalışmayı benimseyerek yaşanan sorunu hızlıca çözmeye yardımcı olmaktadır. Sorunlu bölgeye ulaştığımız zaman ilk olarak sorunlu bölgeyi analiz etme noktasında çalışmalar yapmaktayız. Sorunu hızlı şekilde tespit ettikten sonra ise sorunu çözmeye odaklı çalışmalar sürdürerek sorunu en kısa sürede çözmekteyiz. 

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon