Top

Kent Yapı Vidanjor

Kanalizasyon Tıkanıklığı

Kanalizasyon Tıkanıklığı

Kanalizasyon tıkanıklığı sorunu başta ev ve iş yeri olmak üzere pek çok bina olumsuz yönde etkilenir. Tıkalı bölge ile birlikte pek çok alanın ilk olarak pis suları tuvaletlerden geri taşıyacağı gibi hem tuvaletleri kullanılmaz hale getirecek hem de büyük bir iş yükü çıkaracaktır. Ancak kanalizasyon tıkanıklığı sorunları için hizmet sunan Kent Yapı vidanjör firmamız sayesinde bu iş yükünü sıfıra indirerek kaliteli bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Kanalizasyon Neden Tıkanır?

Robot ve kameralı cihazlar yardımıyla başarılı işlere imza atan firmamız bünyesinde hizmet veren tesisat ustaları sayesinde ve son sistem cihazları ile kırmadan kanalizasyon tıkanıklığı sorununu çözüme kavuşturur.

Kanalizasyon tıkanıklığı konusunda genellikle tuvalet kâğıdı, ıslak mendil, bez ve benzeri maddelerin kanalizasyona atılması lavabolarda biriken yağ kalıntıları ve yemek artıklarının artması aynı zamanda özellikle iş yerlerinde kumaş parçası, poşet ve benzeri parçaların gidere atılması tıkanıklığa neden olur. Aynı zamanda tesisat malzemelerinin kalitesiz olması da çökme, kırılma gibi sorunları beraberinde getirir.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Son sistem kaliteli cihazları sayesinde kırıp dökmeye gerek kalmadan kameralı ve bilgisayarlı sistemler ile çalışan Kent Yapı vidanjör firması kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarımızda zahmetsiz ve tecrübeli bir çözüme imza atar.

Firmamızda görev yapan işinin ehli ustalarımız sayesinde tıkanıklık bölgeleri kolay bir şekilde tespit edilir ve kısa sürede tıkanıklık açılır. Teknolojik cihazlarımız sayesinde her türlü tıkalı borunun açılma işlemi ve tespiti kısa bir şekilde gerçekleştirilerek profesyonel bir müdahale yapılır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Kanalizasyon bağlantılarında herhangi bir sorun olmadığı durumlarda kırıp dökme gerçekleştirilmeden en az maliyetli hizmet veren firmamız bu konuda piyasaya nazaran en uygun fiyatları sunar. Kameralar ve bilgisayarlar ile son sistem teknolojiyi kullanarak hizmet veren firmamız uygun fiyat garantisi ile çalışır.

Aynı zamanda gider borularındaki tesisat hataları konusunda da çalışmalar sunan firmamız bu konuda kaliteli ürünler kullanarak hatasız bir sonuç elde eder. Kanalizasyon tıkanıklığı konusunda gerek tesisat çalışmaları gerekse kısa tıkanıklık açma işlemleri konusunda daima uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon