Top

Kent Yapı Vidanjor

Kombine Kanal Açma Aracı

Kombine Kanal Açma Aracı

Kombine kanal açma aracı tıkanmış olan kanalizasyon kanallarını basınçlı  su vererek tıkanıklık giderme üzerine tasarlanmış olan araç üstü bir ekipmandır. Araç üzerine montelenmiş olan su tankının hacmi taşıtın çeşidine ve azami yük ağırlığına dikkat edilerek tasarlanıp kullanılır. 

Kombine kanal açma aracı çok yüksek basınçlı su ile çalışma performansı göstererek, tıkalı olan kanalı hızlı bir şekilde açar. Hem şehir içi yerleşim yerlerinde hem de şehir dışında kullanılmış olan foseptik çukurlarının boşaltılması ve aynı zamanda tıkanan kanalları kolay bir şekilde açmak için tasarlanmıştır. Firmamız sizin ihtiyacınız doğrultusunda kombine kanal açma aracı ile kaliteli hizmet veriyor.

Vidanjör Nedir? Ne İşe Yarar

Kombine kanalı açma aracı olarak da bilinen vidanjör farklı sıvı ve çamur atıklarını bir pompa sistemi ile sahip olduğu tankere hızlı ve kolay bir şekilde aktarır. Firmamız 7 gün 24 ulaşım sağlamanız için aktif olarak hizmet sunar. Su ve kanalizasyona dair tüm sorunları ve kanal açımı gibi bütün işlemleri anında çözüme ulaştıran firmamız müşterilerimizden gelen bildirimlere günün her saati anında ve hızlı bir şekilde cevap verir. 

Kent yapı vidanjör firması olarak kanal açma aracımızda ve her türlü tıkanık sorunları karşı donanımlıdır.  Küçük olan kanalların yıkama işlemi ve her türlü tıkanıklık sorunları ile başa çıkabiliyoruz.

Kombine Kanalizasyon Nedir?

Kombine kanalı açma aracı ile kanalizasyon sistemlerinde gelişen tıkanıklık problemi oluşturan ilk başta kum olmak üzere çakıl, toprak ve her türlü yabancı cisimler tıkanıklık sebebidir. Bu atıkların oluşturduğu tıkanıklık kombine vidanjör, eşliğinde vakumlama ve basınçlı su ile giderilebilir. Bu araçlar taşkınlık ve tıkanıklığı bertaraf eden müthiş tasarımına sahip bir araçtır. Kombine vidanjörler ev  ve iş yerinde tıkanıklık olan kanalizasyon ve borularının açılması için kullanılır.

Vidanjörlerin kullanım alanları oldukça fazladır. Bunların başında çalışma alanı, farklı çamur ve atıkları temizleme, şebeke sistemlerindeki tıkanıklıklar ve sondaj işlerinde kalan su kalıntılarını vakumlar. Kombine kanal açma aracına ihtiyacınız olduğunda kaliteli hizmet sunan firmamızda her türlü tıkanıklık problemi için yardım isteyebilirsiniz.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon