Top

Kent Yapı Vidanjor

Demetevler Kanal Açma

Demetevler Kanal Açma

Demetevler kanal açma çeşitli türdeki sıvı ya da çamur atıklarını pompalar yardımı ile depolama tankerlerine transfer edilir. Bu atıkları açan ya da tıkanık olan bölgeleri temizleyen alete de vidanjör adı verilir. Vidanjörler ilk önce maden alanlarında çamur temizliği için kullanılırdı. Sonraki zamanlarda vidanjörlerin kullanım alanı da genişlemeye başladı. Artık vidanjörler kanalizasyon ya da logar tıkanıklıklarında su birikintilerinde ya da sondaj yapılan alanlardaki kaba atıkların boşluklara dolması gibi pek çok alanda kullanılır hale geldi.

Vidanjörler kanalizasyon sistemi olmayan yerlerin de atıklarını ya da tıkanıklarını temizlemede de oldukça faydalı araçlardır. Vidanjörlerin yanlarında bulunan basınç hortumları ile temizliği gerçekleştiren yerlere temiz su takviyesi de yapılır. Siz de Kent Yapı vidanjör ile tıkanıklıklara sahipseniz bu sorunu hemen çözüm bulabilirsiniz. 

Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

Vidanjörün günlük hayatta pek çok kullanım alanı ve yeri mevcuttur. Foseptik kuyularda biriken kaba atıkları çekmede kullanılan vidanjörler logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarını da kolayca açabilir.  Demetevler kanal açma oluşan tıkanıklık sorunlarında herkesin imdadına yetişen bir yerdir. Vidanjörler tıkanıklık için emme kısmını sağlayan pompaya ve kaba atıkları depolayan büyük bir tankere sahiptir. Vidanjörler iki türe sahiptir. Bunlardan ilki kaset boğumlu vidanjördür. Kaset boğumlu vidanjörler tıkalı foseptik kuyularını ve kanalizasyon borularını yüksek basıncı ile kolayca açabilir.

Bu vidanjörün yanında bulunan borular ile temizliği yapılan yerlere temiz su basıncı da sağlanır. Bir diğer vidanjör çeşidi de teleskopik emiş boğumlu vidanjördür. Bu vidanjör kanalları ve lağım giderlerini açan özel olarak tasarımı yapılan bir vidanjör çeşididir. Teleskopik emiş boğumlu vidanjör de güçlü vakuma sahip olması nedeniyle tıkanıklıkları kolayca temizleyip su takviyesini yapar. Siz de Demetevler kanal açma ile bu sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Vidanjör Hizmet Fiyatları

Vidanjör fiyatları kullanım alanlarına ve sorunun büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Kanalizasyon ya da logar tıkanıklıkları mevcutsa vidanjör fiyatları daha da artış gösterilebilir. Siz de Demetevler kanal açma ile vidanjör fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Kent Yapı vidanjör ile de bu tıkanıklıkları kolayca açmanız mümkün olacaktır.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon